Bayern přivítá v lahůdkovém utkání Dortmund a budou padat góly – tip dne Sportwin na 1.12.


Autor:   ·   01/12/2012 v 9:03   ·  

Please enter banners and links.

Vsázíte rádi? Baví vás to napětí a možnost zvýšení obsahu vašich peněženek? Tak to jste tady správně. Tip dne na sportwin je pro vás naprosto zdarma a můžete si také kontrolovat archivní tipy, abyste viděli, jaká je vaše (naše) procentuální úspěšnost a návratnost investicí. Pokusme se držet money managementu a výše vkladů a sledujme společně, jak naše konto narůstá.

Sobota 1. 12. – 18:30

Kurz na utkání: Oba dají gól – 1,53

Bayern – Dortmund

Bundesliga má v první prosincový den na programu souboj titánů, protože Bayern doma hostí obhájce titulu Borussii Dortmund. Možná klíčový zápas sezóny pro oba. Bavorský velkoklub má luxusní náskok deseti bodů, který bude chtít ještě navýšit. Pro BVB je tento zápas zkouškou charakteru a poslední šancí, jak s čelem tabulky neztratit kontakt.

Oba týmy šetřily některé ze svých opor. Bastian Schweinsteiger se vrací do sestavy, kde chyběl v minulém kole, zatímco do středu obrany BVB se vrací Hummels.

Na straně hostů se do zápasového vytížení vrací supertalent Mario Götze, který dodá zápasu potřebný náboj.

Jupp Heynckes má příjemné starosti, jak poskládat sestavu. Chybí mu pouze Luiz Gustavo a do obrany s největší pravděpodobností nenastoupí Jerome Boateng, jinak je tým k dispozici. Na hrotu může nastoupit jak Gomez, tak Mandzukič. Oba dokáží být rozdílovými hráči, momentální forma těsně před zápasem rozhodne, kdo nastoupí.

Ilkay Gündogan laboroval s mírným zraněním, ale efekt na dnešní zápas to údajně mít nemá, takže Jürgen Klopp má k dispozici celý tým. Na hrot se jistě dostane Lewandowski, který bude pozorován mnoha skauty z celé Evropy.

V roce 2012 se týmy střetly třikrát, dvě vítězství slavil Dortmund, jedno Bayern.  Památné je zejména finále německého poháru a demolice v réžii BVB, kteří zvítězili vysoko 5:2. V úvodu této sezóny, v rámci superpoháru, však vyhráli Die Rotten 2:1.

Bayern v posledních deseti zápasech prohrál pouze jednou, zatímco Dortmund pokračoval v dobývání Evropy a stahování ligového náskoku. Resultem nebyla žádná prohra v deseti posledních duelech, fantastická forma.

Oba kluby tak mají nejvyšší předpoklady k tomu, aby v zápase skórovaly., protože pouze BVB, a to jen v jednom případě z posledních deseti, vyšel gólově naprázdno.

Hodně štěstí přeje BETTS-TEAM Sportwin.

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru