eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Liga mistrů se znovu hlásí ke slovu. Překvapí PSG proti Barceloně?


Autor:   ·   13/02/2017 v 8:18   ·  

Fotbaloví fanoušci jsou v sedmém nebi. Startuje totiž vyřazovací fáze Ligy mistrů a po více než dvou měsících se můžeme těšit na ten nejkvalitnější fotbal.

Čeká nás osm nadupaných duelů, přičemž ten mezi PSG a Barcelonou patří mezi šlágry. Francouzský celek si musí zvykat na čas bez Ibrahimoviče a ty výsledky proto nejsou tak jednoznačné, jako v letech minulých. I tak má ale PSG stále nadupaný kádr, který by mohl s Barcelonou hrát vyrovnanou partii.

Přeci jen Barcelona není letos nijak v popředí, v lize je proto až druhá. Na Real ztrácí sice jeden bod, ale Real má odehráno o dva zápasy méně.

Marodka Barcelony je poměrně početná. Delší dobu chybí Mascherano, Rafinha a Turan, navíc se po posledním zápasu k nim přidal Vidal. Domácí se musí obejít bez Pastoreho a Krychowiaka.

Názor redakce:

Velice těžký zápas. Barcelona má mírnou výhodu, hraje první zápas venku. Navíc vytíženost ve Španělsku je na jiné úrovni než ve Francii a PSG narazilo na těžkého soupeře již v osmifinále. To příliš postupových nadějí nedává, ale i tak se doma PSG nezostudí. Alespoň remizuje.

 

 PSG – Barcelona, 14.2.2017, 20:45, Parc des Princes

Tip redakce: 10

Přibližný kurz: 1,75

Další témata:

Diskuse k článku

Reklama

» Facebook

Reklama

» Video týdne

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru