eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Koutek Míry Bosáka: Memoriál Lukáše Přibyla se vydařil, tak zase za rok Příbo


Autor:   ·   17/09/2012 v 10:25   ·  

V neděli 16. září 2012 se ve vršovickém Ďolíčku uskutečnil Memoriál tragicky zesnulého Lukáše Přibyla. Hlavní událostí byl charitativní zápas mezi Realem Top Praha a Kotvou Vršovice. Na utkání nechybělo také několik známých osobností a sportovců a zahrál si i Míra Bosák. Ten nám také poskytl svůj další příspěvek, právě o této akci.

Ahoj, Příbo!

Tak jsme se zase potkali. Zahrál jsem si za Real Top Praha v Ďolíčku proti Kotvě Vršovice na Tvém memoriálu. Byla to fakt dobrá akce a ty jsi ji určitě sledoval z horní tribuny se zalíbením. Především proto, že se sešla dlouhá řada Tvých kamarádů. Na obou stranách. V dresu Realu se ukázali skvělí kopáči jako Ivan Hašek, Honza Koller, Lubo Moravčík, Vláďa Šmicer, Radek Sňozík, Pavel Hoftych, chybět nemohl absolutní klokan Ivan Trojan, také Vojta Dyk, neběhající Jakub Kohák, Honza Jiráň, Láďa Hampl, Robert Záruba a mnozí další.

Kotvu posílili třeba Tomáš Požár, Josef Weber, Karol Dobiáš a hlavně Dalibor Slezák. Člověče, toho na hřišti prostě pořád nejde chytit ani náhodou, tedy alespoň v mém případě. Během prvních dvaceti minut jsem si s ním dal pět padesátimetrových sprintů a …, no nebudu lhát, na deseti  mi jich dal osm. Co Ti budu povídat, Ty Dálu znáš dost dobře. A mě asi taky, takže Ti těžko můžu namlouvat něco o vyrovnaných rychlostních soubojích. Tohle tedy byla rozcvička. Taky Dalibor dvakrát zavěsil, zatímco já jsem hledal konec jazyka někde v oblasti hrudní kosti.

Do Ďolíčku našlo cestu dost lidí a ti ukázali, že Tě měli a mají rádi. Najmě ve 33. minutě, kdy bylo utkání přerušeno jako vzpomínka na Tvých 33 let. Ale i na konci, kdy Tvoje žena Zorka převzala šek, na který se složili čeští reprezentanti, kabina Sparty i příchozí do Ďolíčku, cloumaly všemi zúčastněnými hodně silné emoce. Tohle není náhoda.

Mač nakonec skončil plichtou 3:3. Takhle to asi mělo být. Doufám, že se tahle akce bude opakovat každoročně, protože si to, chlape, zasloužíš. Tuhle zářijovou neděli to bylo moc fajn. I když zase nikdo nechtěl bránit. Ale to si určitě móóoc dobře pamatuješ. Tak Luky, zase za rok, těším se.

Priba spolecna

Reklama
reklama

Diskuse k článku

Reklama

» Facebook

Reklama

» Video týdne

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru