Ufa jede do Moskvy. Obere o body CSKA?


Autor:   ·   09/09/2015 v 5:55   ·  

Please enter banners and links.

Kontinentální hokejová liga pokračuje sedmým kolem, ve kterém již lze určit, kdo bude bojovat o titul a kdo naopak o sestup.

CSKA Moskva započala jízdu za titulem dost rázně a ze šesti zápasů pouze jeden prohrála, zbytek dokázala vyhrát a v západní konferenci se skví na čele tabulky, kterou i v loňské sezóně dokázala vyhrát.

Naopak Ufa začala přesně opačně, pouze jednou dokázala vyhrát a zbytek zápasů prohrála. Východní konferenci tak uzavírá na spodku tabulky. Poslední zápas doma prohrála s Omskem 2:3.

Domácí celek se může pochlubit druhým nejlepším útokem v lize. Na kontě má již 21 branek. Lepší je jen jiný moskevský celek a to Dynamo. Dokázalo vstřelit o jednu branku více. Zároveň má CSKA ale také i nejlepší obranu. Devět inkasovaných branek je řadí rovněž na druhou pozici.

Ufa se takovou bilancí pochlubit nemůže, inkasovala devatenáct branek, přičemž soupeřům jich nasázela jen patnáct.

Názor:

Domácí Rudoarmějci by tak neměli mít žádný problém. Bude se především spoléhat na svou druhou formaci, která je v čele s Janem Muršakem a Geoffem Plattem opravdu silná. Navíc v první řadě hraje největší hvězda týmu Radulov společně s Da Costou, což útočnou sílu CSKA jen navyšuje. Jasná výhra domácích.

CSKA Moskva – Ufa 18:30, stadion CSKA Ice Palace

Tip Sportwin.cz: 1

Přibližný kurz: 1,6

Vsaďte si s Antonínem Panenkou bez rizika prohry! Jedině na Expektu.

(zdroj fotky: video/https://www.youtube.com/watch?v=t2eGweviyAk)

 

Další témata:

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru