eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Tipsport Extraliga: Škatulata hejbejte se v Třinci, do týmu přichází Galvas, Roth, Klimenta a Rákos


Autor:   ·   01/05/2012 v 14:00   ·  

K razantní obměně hráčského kádru sáhli po neúspěšné sezoně hokejisté Ocelářů z Třince. V rámci přestupů opouští Oceláři hned deset hráčů, naopak do klubu přichází šestice nových hokejistů, informují o tom oficiální webové stránky klubu.

V Třinci se rozhodli vydat cestou omlazení kádru a v klubu už tak nepočítají se službami obránců Lukáše Bolfa, Maria Cartelliho, Stanislava Hudce, Andreje Novotného nebo Martina Richtera.

Vzájemná spolupráce nebyla prodloužena ani některým útočníkům. V Třinci již nebudou pokračovat Lukáš Havel, Miloslav Hořava, Michal Chovan, Tomáš Kůrka a Lukáš Mičulka.

Vedení týmu z Werk arény už dříve avizovalo, že hodlá na jejich místa přivést talenty. Tohle tvrzení dokumentují čerstvé posily v kádru. Do Slezska přichází nadějný brankář Šimon Hrubec, jenž přestupuje z Českých Budějovic, ale minulou sezonu chytal v prvoligové Třebíči.

Obranu vyztuží exzlínský Lukáš Galvas, dále pak bývalý zadák Vítkovic Ctirad Ovčačík a rovněž mladík z pražské Slavie Vladimír Roth. „Jeden z největších defenzivních talentů českého hokeje. Výborný na přesilové hry, má tvořivé myšlení a disponuje razantní střelou. Velkým plusem jsou i jeho tělesné parametry,“ řekl generální manažer Pavel Marek

Ofenzivní formace okysličí hokejista s nálepkou pardubického rebela Daniel Rákos a také Tomáš Klimenta z Liberce. „Tomáš je velice šikovný hráč, který hraje přímočaře a nebojí se střílet ze všech pozic. Věřím, že i nadále bude pro náš tým velkým přínosem. Dan je ze střední generace, vysoký hráč, zdravě agresivní a sebevědomý, výborný střelec. Umí hrát fyzicky náročný hokej, je silný v osobních soubojích. Akceptuje každou roli v týmu, dokáže se přizpůsobit a takové potřebujeme,“ ohodnotil oba hráče Marek.

Diskuse k článku

Reklama

» Facebook

Reklama

» Video týdne

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru