Zvítězí Carolina podruhé v řadě?


Autor:   ·   27/09/2015 v 13:38   ·  

Please enter banners and links.

Příprava na novou sezónu NHL vrcholí, za necelé dva týdny se rozběhne nový ročník a týmy dolaďují poslední detaily. Dnes se v přípravě utká Carolina s Ottawou a čekají se gólové hody.

PREVIEW

Carolina má za sebou zatím tři duely, ale až teprve včera dokázala zvítězit. Přesto jde zřetelně vidět, že tým příliš neposílil a na play-off zřejmě ani letos mít nebude. Proti Pittsburghu inkasoval sedm branek, Washingtonu nevstřelil ani gól a zlepšení přišlo až proti New Yorku Islanders.

Hrdinou duelu se stal Jeff Skinner, autor dvou branek a jedné asistence. Carolina zatím nehraje v plné sestavě a dává prostor mladíkům, na výkonech to také jde vidět.

Na druhé straně dnes bude stát Ottawa, která odehrála již čtyři duely, ale také není moc úspěšná. Zatím zvítězila jen jednou a ve čtyřech zápasech inkasovala 16 branek. To jen poukazuje na to, že obrana opravdu není na nejvyšší úrovni. Vítěz Norrisovy trofeje Erik Karlsson rád útočí, v obraně je to ale o poznání horší. Naposledy Senátoři inkasovali šest branek od Buffala a to tedy dobrá vizitka není.

V dnešním odpoledním utkání se tak čeká ofenzivně laděná podívaná, která by měla přinést minimálně tři branky na každé straně. Poslední vzájemný duel skončil sice jen 2:1, ale v souboji těchto dvou týmů převládá skóre jako například 6:3 či 4:3. Kolik branek uvidíme dnes? A zvítězí Carolina podruhé za sebou?

NÁZOR

Ani jedna z obran nepatří mezi ty nejlepší v lize. Naopak v útoku se zdá, že oba celky jsou na dobré úrovni. Proto si myslím, že v tomto přípravném utkání padne minimálně sedm branek a duel by klidně mohl dojít do prodloužení.

Hokejová NHL

Carolina Hurricanes – Ottawa Senators (neděle 21:30)

TIP SPORTWIN.CZ: 7 a více branek

Přibližný kurz: 2,9

Zdroj obrázku: nhl.com

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru