Překoná konečně Ovečkin Fjodorova?


Autor:   ·   13/11/2015 v 15:30   ·  

Please enter banners and links.

Alexander Ovečkin už dvakrát mohl překonat Sergeje Fjodorova v počtu branek v základní části NHL. Nyní má třetí pokus, Caps na domácím ledě přivítají Calgary.

PREVIEW

Patnáct střel, žádná branka. Tak vypadal duel proti Detroitu, Alexander Ovečkin nepřekonal Petra Mrázka a na ruský rekord si musel počkat. Dočkal se v utkání proti Philadelphii, radost mu ale překazila tzv. coach challenge, tedy trenérská výzva. Tu uplatnil domácí trenér Dave Hakstol a uspěl, rozhodčí po shlédnutí videozáznamu uviděli ofsajd.

Ovečkin tak o svou branku přišel, Washington ale potvrdil svou formu a ve Philadelphii zvítězil přesvědčivě 2:5. V tabulce je tak stále třetí, to Philadelphia se po dobrém začátku propadla až je až třináctá.

Dnes se ale Caps utkají s Calgary, které za sebou taktéž nemá příliš povedené týdny. V sedmnácti zápasech Calgary zvítězilo pouze pětkrát a je na posledním místě v Západní konferenci.

V celé lize je na tom hůře už jen Columbus, který získal o tři body méně. Calgary se trápí na všech frontách a dnešní utkání by nemělo nic změnit. Washington je na domácím ledě téměř k neporažení a navíc, Alexander Ovečkin touží konečně překonat ruský rekord v počtu branek, který drží spolu s Ovečkinem Sergej Fjodorov.

A na Calgary má ruský útočník velice dobré vzpomínky, vždyť v posledních šesti zápasech skóroval čtyřikrát. Prosadí se i dnes a překoná ruský rekord?

 

NÁZOR

Ovečkin už se konečně trefí a překoná ruský rekord v počtu branek v NHL. Trefit by se mohl i další ruský útočník, Jevgenij Kuzněcov. Washington by poté měl zvítězit, v domácím prostředí je jistě favorit.

Hokejová NHL

Washington Capitals – Calgary Flames (sobota 01:00)

TIP SPORTWIN.CZ: Alexander Ovečkin dá gól

Přibližný kurz: 2

Zdroj obrázku: nhl.com

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru