Po šesti dnech si vzájemný souboj zopakují Washington a Tampa Bay


Autor:   ·   18/12/2015 v 16:18   ·  

Please enter banners and links.

Po šesti dnech se opět spolu utkají Washington Capitals a Tampa Bay Lightning. V prvním souboji padly jen tři branky, v zítřejším střetnutí se čeká ofenzivnější představení.

PREVIEW

Když se Tampa Bay a Washington před šesti dny střetly, žádná přestřelka z toho rozhodně nebyla. Dvojice hlavních hvězd Stamkos – Ovečkin se trápila a výsledkem tak byla hubená výhra hostů v poměru 1:2.

Zářili jiní, v dresu Washingtonu je zatím nejlepším hráčem jednoznačně Jevgenij Kuzněcov a i na druhé straně Tampu drží body ruského hráče, Nikita Kucherov jich zaznamenal již 20. Přesto ještě o dva body více má již zmíněný Steven Stamkos. Ten se ale trápí podobně jako Alexander Ovečkin, který to bude mít s obhajobou Maurice Richard Trophy velice těžké.

Na dvojici Tarasenko – Benn ztrácí šest branek. Paradoxní tak je, že i bez formy Ovečkina Washington září a Východní konferenci naprosto dominuje.

Tampa měla být jasným favoritem konference a měla bojovat o Stanley Cup. Zatím to ale nevypadá, svěřence Jona Coopera trápí obrovská marodka a tak jsou až na desáté pozici. Ani do zítřejšího utkání několik hvězd nenastoupí, chybět budou Palát, Johnson nebo Drouin.

Washington je oproti tomu v plné sestavě a do utkání půjde jako favorit. Protrhne Alexander Ovečkin svou střeleckou smůlu a zvítězí Caps počtvrté v řadě?

NÁZOR

Alexander Ovečkin neprožívá ideální období, dnes by ale mohl svou nepříznivou sérii utnout. Podobně věřím i kapitánovi Tampy, Stevenu Stamkosovi. V utkání bychom se mohli dočkat minimálně šesti branek.

Hokejová NHL

Washington Capitals – Tampa Bay Lightning (sobota 01:00)

TIP SPORTWIN.CZ: Alexander Ovečkin dá gól

Přibližný kurz: 2,1

Zdroj obrázku: fansided.com

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru