Uvidíme v Novgorodu střelecké hody?


Autor:   ·   28/10/2015 v 8:50   ·  

Please enter banners and links.

Nejlépe střílející tým KHL Ufa se dnes představí na ledě Novgorodu, který má za sebou poměrně úspěšný čtyřzápasový trip na ledě soupeřů. Uspěje i na svém domácím kolbišti?

PREVIEW

Poslední výsledky obou celků naznačují, že bychom dnes mohli vidět gólové hody. Domácí Novgorod má za sebou poměrně úspěšný čtyřzápasový venkovní trip, ze kterého dokázal získat osm bodů. Především vítězství 8:3 ve Vladivostoku můžeme považovat za velice povedené.

Oproti tomu Ufě skončila šňůra domácích duelů, která byla taktéž velice úspěšná. I s předchozími duely Ufa vyhrála šestkrát v řadě, až v pondělí rozjetý Salavat zastavil právě Vladivostok, jenž po skvostném představení zvítězil 5:6. Za zmínku z posledních dnů stojí i duel v Magnitogorsku, kde Ufa vyhrála 4:6.

Celkově je Ufa nejlépe střílejícím celkem, připsala si již 77 branek. A o moc pozadu není ani Nižnij Novgorod, čtvrtý nejúspěšnější tým v Západní konferenci, co se týče branek i bodově.

Novgorod si dnes bude muset dávat pozor na první dvě útočné lajny hostujícího celku, který většinu branek obstarává. V posledních čtyřech zápasech si tato šestice připsala skvostných 23 bodů, nejlepším střelcem je dosud  Linus Omark, stejný počet branek má i Igor Grigorenko a jen o jeden přesný zásah méně má Omarkův krajan Andreas Enqvist. Ten čeká na další branku nejdéle, již čtyři duely.

Novgorod po odchodu skvělé trojice Salminen-Immonen-Wolski spoléhá na další neruské hráče, švédská dvojice Videll-Klingberg si připsala již 28 bodů. Co se týče vzájemných zápasů, v posledních letech je úspěšnější Ufa. Když se ale naposledy tyto dva celky potkaly v KHL, Novgorod nadělil Ufě potupného „kanára“.

NÁZOR

Ufa znovu potvrdí, že je nejlépe střílejícím týmem. Tipuji minimálně sedm branek a také to, že se po třízápasové pauze prosadí Andreas Enqvist

Hokejová KHL

Novgorod – Ufa (středa 17:00)

TIP SPORTWIN.CZ: Andreas Enqvist dá gól 

Přibližný kurz: 3,10

Zdroj obrázku: khl.ru

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru