Sborná by ráda zabrala proti Finsku


Autor:   ·   19/12/2015 v 8:15   ·  

Please enter banners and links.

Ruská sborná má po prvním duelu Channel One Cupu co napravovat, naopak Finsko by rádo navázalo na úspěch z pražského střetnutí proti Česku. Jak dopadne třetí zápas ruského turnaje EHT?

PREVIEW

Rusko už čtyřikrát v řadě zápas s Finskem nezvládlo a i do dnešního střetnutí jdou jako mírní favorité hosté. Loni se ovšem sborná na domácím turnaji vyšvihla a Finy zdolala 2:0, góly tenkrát vstřelilo duo Medveděv – Plotnikov. Ani jeden z nich už ale v KHL nepůsobí, oba zkouší štěstí v NHL.

Začátek turnaje se sborné příliš nevydařil. Rusko nezvládlo duel se Švédskem a prohrálo hladce 1:4. Jedinou branku domácích vsítil Maxim Čudinov. V brance se nijak zvlášť nepředvedl Sorokin, který z třiadvaceti střel inkasoval čtyřikrát a dnes by měl dostat šanci brankář Magnitogorsku Košečkin.

Naopak Finové by rádi navázali na střetnutí s Českou republikou. V pražské O2 Aréně Finové neinkasovali a po třech brankách do domácí sítě získali tři body.

Poslední vzájemný duel těchto dvou soupeřů se odehrál v rámci Karjala Cupu. A na domácím podniku uspěla finská reprezentace, a to díky brankám Kukkonena a Kontioly. Za hosty kontroval Kovalčuk, ale na body jeho branka nestačila. A jak to bude v dnešním vzájemném souboji?

NÁZOR

Duel nejspíše moc branek nenabídne. Rusko ale před domácím publikem bude chtít napravit selhání proti Švédsku, v utkání se tak minimálně dvakrát prosadí. Jednu branku by mohl vstřelit i Sergej Mozjakin.

Hokejová EHT

Rusko – Finsko (sobota 12:00)

TIP SPORTWIN.CZ: Sergej Mozjakin dá gól

Přibližný kurz: 2,8

Zdroj obrázku: khl.ru

Další témata:

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru