Zlatan Ibrahimovič a jeho trable v Paříži: Nemůžu najít byt? Tak si koupím celý hotel


Autor:   ·   20/09/2012 v 11:57   ·  

Please enter banners and links.

Zlatan Ibrahimovič není žáden troškař. V Paříži, kam se pracovně přestěhoval, nemůže najít ke koupi kvalitní bydlení a tak velmi vážně uvažuje, že se stane majitelem hotelu, ve kterém dočasně přebývá.

Přestože je švédská hvězda v Paris Saint-Germain  již od července, do dnešního dne si nenašla žádné trvalé bydliště. Se svou manželkou, modelkou Helenou Segerovou žije v hotelu Le Bristol 200 metrů od bulváru Champs- Élysées.

Za jednu noc v luxusním  pětihvězdičkovém hotelu platí třicetiletý útočník 3000 eur (asi 75 tisíc korun). Vzhledem k Ibrahimovičově platu se jedná pouze o bezvýznamnou částku. (PSG platí bývalému střelci italského Milána 14,5 milionů eur ročně).

Zlatan však vážně uvažuje, že si 188 pokojový hotel koupí a vyřeší tak své potíže s bydlením. „Hledáme byt, ale pokud nic nenajdeme, pak si asi koupím hotel,“ prohlásil pro noviny L’Equipe Ibrahimovič.

Vzhledem k tomu, že je elitní střelec majitelem například soukromého ostrova, nepůsobí podobné gesto u sebevědomého egoisty příliš překvapivě.

Le Bristol hotel

Jedne z pokojů luxusního hotelu

Hotel Le Bristol

Hotel Le Bristol čítá 188 pokojů

Hotel Le Bristol

Hotel Le Bristol

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru