Z Istanbulu do Buenos Aires? Falcao může po necelých 12 letech opustit Starý kontinent…


Autor:   ·   15/02/2021 v 12:34   ·  

Please enter banners and links.

Čerstvě pětatřicetiletý kolumbijský forvard Radamel Falcao nastoupil v právě probíhající sezoně Süper Lig jen do osmi duelů, s tím, že v základní sestavě Galatasaray Istanbul figuroval pětkrát a 428 poskytnutých minut přetavil v pět přesných zásahů.

Byť nejde o vůbec špatnou produktivitu, v kalendářním roce 2021 naskočil v barvách dvaadvacetinásobného šampiona Turecka pouze v jednom případě a velezkušený kouč Fatih Terim začíná vysílat signály, že už se bez jeho služeb obejde.

Také proto je bývalý kanonýr Porta, Atlétika Madrid či Monaka, jemuž příliš nevyšlo angažmá v Manchesteru United ani Chelsea, opakovaně spojován s odchodem z ligy i ze země…

Podle mediálních spekulací by se mohl „El Tigre“ vrátit do starého známého prostředí, a sice do argentinského velkoklubu River Plate.

V něm fotbalově vyrůstal a pálil za něj jak v mládežnické kategorii, tak na nejvyšší úrovni, s tím, že jeho barvy oblékal až do roku 2009, kdy se stěhoval na Starý kontinent.

V Buenos Aires sídlící dvaatřicetinásobný mistr Argentiny, na jehož trenérské lavičce sedí již dlouhé roky Marcelo Gallardo, by se jeho comebacku nebránil. Momentálně totiž v ofenzivně žádným velkým tahákem nedisponuje.

Opustí tedy Falcao po necelých 12 letech evropské dění?

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru