VIDEO: Tvrdý boj o Cristiana Ronalda! Real Madrid, Paris Saint-Germain nebo Manchester United?


Autor:   ·   30/04/2013 v 9:51   ·  

Please enter banners and links.

Veliký souboj se v létě strhne o útočníka či záložníka Realu Madrid Cristiana Ronalda. Královský Bílý balet si ho chce pochopitelně ponechat ve svých řadách, ale zájem mají další dva kluby a bude záležet zejména na Ronaldovi, jak se rozhodne.

Zájemci o Ronalda jsou hned dva. Z francouzské strany je to podle očekávání Paris Saint-Germain, z Anglie jeho bývalý zaměstnavatel Manchester United. Oba celky už údajně přišly s prvními nabídkami na hvězdného Portugalce.

Výměna s Nanim?

Ronaldo odešel z Manchesteru v roce 2009 právě do Realu Madrid za 80 milionů liber a stal se nejdražším hráčem v historii. Manchester by ho nyní rád odkoupil zpět za 65 milionů liber plus Naniho k tomu, samozřejmě pokud by všechny strany souhlasily.

Veliký plus pro Manchester hraje právě fakt, že Ronaldo dříve v klubu působil a má k němu velmi silný vztah, navíc má skvělé vztahy se Sirem Alexem Fergusonem, který ho považuje za nejlepšího hráče, jakého kdy trénoval a Ronaldo naopak děkuje Fergusonovi za to, že je fotbalistou, jakým je.

Další variantou je zmiňovaný francouzský celek Paris Saint-Germain. Šejkové ve vedení klubu mají dostatek peněz na to, aby si mohli Ronalda dovolit prakticky za jakoukoliv částku. V tomto případě však bude hrát roli to, zda bude Ronaldo chtít za francouzský tým hrát a to není vůbec jisté.

Zůstane v Realu?

Třetí variantou je pochopitelně zůstat v Realu Madrid a i přes všechny spekulace se zatím tato zdá být jako nejpravděpodobnější. Ronaldo však s Realem stále nevyhrál Ligu mistrů a zatím to ani nevypadá, že by toho dosáhl letos. Jaká bude nakonec jeho budoucnost?

VIDEO: Cristiano Ronaldo v akci

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru