VIDEO: Střídající Lavezzi byl střídán, vzteky rozkopal box s občerstvením


Autor:   ·   04/10/2012 v 7:51   ·  

Please enter banners and links.

Hvězdami natřískané Paris Saint-Germain ve středeční Lize mistrů narazilo. Milionářskou soutěží ostřílené Porto bylo nad síly francouzského klubu a po výhře nad Kyjevem přišla první porážka. Nadšený ze svého krátkého účinkování v Portugalsku nebyl ani Lavezzi, což dal velmi osobitě najevo.  

Sedmadvacetiletá letní posila PSG přišla do hry až v 73. minutě. Na hrací ploše však Ezequiel Lavezzi vydržel jen krátkých sedm minut a znovu střídal, tentokrát přenechával místo na hřišti a to svému krajanovy Pastoremu.

Tah italského trenéra Ancelottiho Lavezzi jen těžko skousával a svou zlost si vybil na boxu s občerstvení, který pravačkou pořádně rozkopal.

Za další tři minuty navíc přišla branka Jamese Rodrígueze a domácí tým mohl slavit už druhé letošní vítězství v prestižní soutěži.

„Narazili jsme na velmi zkušený tým. Porážku nepovažuji za krok zpět, budeme konkurenceschopný tým,“ubezpečoval krátce po utkání Ancelotti.

A co situace se střídáním  Ezequiela Lavezziho? Ancelotti zvolil diplomatickou odpověď: „Lavezzi utrpěl menší zranění a nebyl schopen pokračovat ve hře.“ Na zdravotně indisponováného však bývalý hráč Neapole nevypadal.

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru