eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Soldado se v derby prosadil nádherným volejem o břevno, ale Valencia přesto nezvítězila


Autor:   ·   03/03/2013 v 12:03   ·  

Please enter banners and links.

Mimo hromadu ohlasů z El Clásica se včera hrál také další atraktivní duel španělské Primera Division. Valencia na svém stadionu přivítala městského rivala z Levante a také v tomto zápase se bylo rozhodně na co dívat.

Vysoce atraktivní derby skončilo remízou 2:2 a k vidění byly krásné góly a řada povedených akcí. Valencia měla k vítězství blíže, ale nechala si ho utéci kvůli zbytečným chybám v obraně a řadou neproměněných vyložených příležitostí.

Do vedení 2:1 šli Los Che na konci prvního poločasu. Roberto Soldado přijal v pokutovém území přízemní centr od jednoho ze spoluhráčů a neuvěřitelným volejem napálil balón do břevna branky Levante, od kterého se balón odrazil za brankovou čáru, nádherný gól.

Valencia však přesto nemůže být se zápasem spokojena. Soldadův nádherný gól je sice pěkným počinem, ale další ztráta bodů nehraje Netopýrům v boji o Ligu mistrů vůbec do karet.

Nádherný volej Roberta Soldada:

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru