eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Simulantů ve fotbale neubývá, podívejte se na komedii ve španělské lize

Victor Rodriguez
Autor:   ·   29/10/2012 v 13:48   ·  

Please enter banners and links.

Ani simulantů bohužel ve fotbale neubývá a častokrát se s nimi ani nic nedělá. V české lize sice nedávno dostal pokutu za simulování David Limberský, ale jednalo se spíše o ojedinělý případ. Velikou parádu teď o víkendu předvedl ve španělské lize záložník Realu Zaragoza Víctor Rodríguez.

Zaragoza hrála proti Seville a domácí záložník se v pokutovém území soupeře poroučel k zemi na pokyn nikoho. Hostující gólman Palop se ho totiž ani nedotkl. Ke štěstí všech však tentokrát rozhodčí celou situaci viděl skvěle a domácího záložníka ohodnotil žlutou kartou.

Celá situace nastala v 79. minutě utkání. Zaragoza vedla překvapivě 2:1 a dokázala tento stav udržet až do konce, čímž se postarala o jedno z překvapení devátého kola. Třiadvacetiletý španělský záložník byl u balónu sice dříve, než gólman Palop, ale ten pouze kryl prostor a ani se ho nedotkl. Rodríguezovi to bylo nejspíše jedno.

Simulace Víctora Rodrígueze:


Piscinazo by SpheraChannel

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru