Autor:   ·   04/02/2013 000 9:31   ·

Please enter banners and links.

Řada kuriózních situací se znovu odehrála v rámci 22. kola španělské Primera Division a mimo jiné nechyběly ani zajímavé góly. Jeden z nich padl v utkání mezi Sevillou a Rayem Vallecanem.

Běžel nastavený čas prvního poločasu a gólman hostí Rubén nešťastně při svém výběhu odkopl balón nepřesně pouze na volného Ivana Rakitiče. Ten si balón na polovině hřiště zpracoval a kousek za ní zakončil do prázdné branky, do které nestihl Rubén doběhnout.

Gólman Raya si tak vysloužil přívlastek muže, který mohl za to, že Rayo nakonec na půdě Sevilly nebodovalo. Ve druhé půli totiž padly dva góly, po jednom do každé branky a zápas tak skončil 2:1 ve prospěch Sevilly.

22. kolo Primera Division nabídlo mnoho zajímavého. Cristiano Ronaldo si vstřelil vlastní gól v utkání proti Granadě, ve stejném zápase Real neproměnil řadu tutových příležitostí a nedělní šlágr mezi Valencií a Barcelonou skončil remízou 1:1.