¨

VIDEO: Pojďte se pokochat, je tu malý Messi v akci

Lionel Messi si s míčem rozumněl už jako malý chlapec.
Autor:   ·   11/05/2013 v 10:09   ·  

Není to poprvé, co se mezi veřejnost dostalo video malého Lionela Messiho, jak svým fotbalovým uměním zastiňuje všechny své soupeře a dokonce i spoluhráče. Rozhodně je to ale velká paráda, kterou si užije každý fanoušek fotbalu.

Je to jen pár dní, co těchto pět minut slávy mladého Messiho spatřilo světlo světa a okamžitě obletělo všechna španělská i argentinská média. Rozhodně na spoustě akcí i kliček poznáte, že už v přípravce měl Messi fotbalové návyky, které ho proslavili o několik let v dresu Barcelony.

Související články:

ANALÝZA: Messi a Ronaldo pod mikroskopem

Film – Messi: Příběh chlapce, který se stal legendou

Skvělá práce s míčem, který je jako přilepený na noze, kličky, které posadí na zadek prakticky drtivou většinu soupeřů a také brilantní zakončení levačkou. Ano, tohle všechno ve videu rozhodně uvidíte.

Zatím však není vůbec jasné, kolik Messimu na těchto snímcích bylo, ani jaký dres oblékal. S hodně velkou pravděpodobností to však budou záběry z utkání přípravky argentinského Newell´s Old Boys.

Ať už jste fanouškem Barcelony a Messiho či nikoliv, tohle Vás bude bavit. Třeba jednou takový hráč vyroste také v Česku.

 VIDEO: Messi válel už jako malý capart

Další témata: