eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Paul Pogba
Autor:   ·   27/09/2013 v 10:05   ·

Please enter banners and links.

Borec z Juventusu Paul Pogba, který je také přezdívaný „druhý Vieira“ se stává pomalu klíčovým mužem sestavy Staré dámy. Ve středu Juventus zvítězil nad Chievem a právě Pogba byl jedním z hlavních strůjců vítězství.

V těžkém utkání sice francouzský reprezentant gól nedal ani nepřipravil, ale ve středu pole odvádí pro Juventus neocenitelnou práci. Jeho největší devízou je obrovské procento vybojovaných balónů, skvělá technika a také fakt, že připravit ho o balón je téměř nemožné.

Přesně tento typ záložníka měla Francie ještě nedávno. Byl to slavný Patrick Vieira, který se proslavil zejména v dresu Arsenalu. Nyní se Francouzi mohou těšit z nového podobného hráče, který má před sebou velikou budoucnost.