eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Podívejte se na první gól Carlose Téveze v dresu Juventusu, bude pálit i v sezóně?

Carlos Tevez
Autor:   ·   18/07/2013 v 10:22   ·  

Please enter banners and links.

Přeběhlík Carlos Tévez se po letech strávených v anglické Premier League stěhuje do Itálie. Zde ho koupil mistr z Juventusu a udělal dobře, podívejte se na první gól z nového působiště argentinského útočníka.

Přípravy fotbalových celků na novou sezónu jsou v plném proudu a ani italský mistr Juventus nezahálí. I s novou posilou Tévezem odehrál ve středu přátelské utkání proti francouzskému celku Val d´Aosta a nová akvizice Staré dámy se předvedla ve výborném světle.

Tévez ukázal, co je jeho největšími přednostmi a v zápase byl nejnebezpečnějším mužem Juventusu na hřišti. Vstřelil však pouze jeden gól, ale ten byl pro něj speciální, protože to byla jeho premiérová trefa v novém dresu.

Související články:

Carlos Tévez mával z okna svým novým dresem s číslem 10 a fanoušci byli u vytržení

Tevez nesmí šest měsíců řídit. Nerozuměl jsem dopisu, brání se

Juventus proti celku z nižší soutěže vyhrál jednoznačně 6:0, Carlos Tévez kromě své vstřelené branky na další tři přihrál a ukázal, že je hodně platným hráčem také v poli, nejen při čistém zakončení. Pro Juventus je rozhodně velikou posilou a vedení klubu si jeho angažování nemůže vynachválit. Jak se mu bude dařit v novém ročníku italské Serie A?

VIDEO: První gól Carlose Téveze v dresu Juventusu

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru