eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Neymar se v úterý díval na LM! Ve středu proti Flamengu předvedl patičku po vzoru Marca Reuse


Autor:   ·   11/04/2013 v 10:43   ·  

Please enter banners and links.

Pamatujete na nádhernou patičku, kterou v úterním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů předvedl Marco Reus a po jeho přihrávce vstřelil Robert Lewandowski gól? Téměř totožná akce se udála ve středu také v Brazílii!

Pochopitelně v tom má prsty Neymar. Ten se v úterý musel dívat na zápas Ligy mistrů mezi Dortmundem a Málagou a něco podobného okoukat, protože akce je více než podobná právě té dortmundské.

Akce šla stejně jako v případě Dortmundu přes střed hřiště, kde Neymar přijal přihrávku od jednoho ze spoluhráčů a z první ho patičkou vyslal kolmicí kupředu, tu zachytil nabíhající Giva a ten už neměl problém obejít gólmana a zakončit.

Celá gólová situace byla úspěšná právě díky Neymarově patičce, která podobně jako v případě Marca Reuse zrychlila celou akci takovým způsobem, že to obrana soupeře nedokázala zachytit. Utkání mezi Flamengem a Santosem nakonec skončilo remízou 2:2.

VIDEO:

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru