eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Medel ukázal jižanský temperament a po vyloučení rozkopl plastovou židli


Autor:   ·   28/02/2013 v 19:53   ·  

Please enter banners and links.

Dvojutkání semifinále Copa del Rey bylo mezi Sevillou a Atletikem Madrid opravdu vyhrocené. Padlo celkem pět červených karet a jednu z nich má na svědomím po záchvatu zloby Gary Medel.

Přezdívka pitbul na Garyho Medela opravdu sedí. Ve středečním semifinále Copa del Rey proti Atlétiku Madrid to opět dokázal. V 75. minutě Chilan dostal žlutou kartu, poté co se před hlavičkovým soubojem opřel do Diego Costy. Rozzuřeného ze hřiště ho pak po druhé žluté kartě musel odvádět spoluhráč Alvaro Negredo.

Medel nesouhlasil s rozhodnutím rozhodčího a také Diego Costovi dal zlost najevo, nelíbilo se mu, že zákrok pádem na zem přihrál. Medel do Costy kopl, když ležel na zemi a následovala červená karta. Když ji uviděl, vypadalo to, jakoby se chtěl hned vrhnout na sudího, zakročit pak musel Negredo a trenér Unai Emery.

Cestou do kabin Medel ještě rozkopl plastovou židli a u toho uklouzl. Temperamentní až šílené chování u Medela není výjimkou, v tomto případě oslabil svůj tým, který nakonec remizoval 2:2 a se soutěží se loučí.

Incident je od času 3:55Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru