VIDEO: Maestro Zlatan Ibrahimovič a všechny jeho branky za PSG

Zlatan Ibrahimovič a všechny jeho letošní branky v jednom videu.
Autor:   ·   01/06/2013 v 9:29   ·  

Please enter banners and links.

Je ústřední postavou rostoucího francouzskýho týmu a je velký rozdíl, jestli na hřišti je nebo není. Zlatan Ibrahimovič zářil i v letošní sezóně a dal několik velice důležitých a pěkných branek. Nyní si je můžete všechny prohlédnout v jednom videu.

Pařížšký klub v letošní sezóně vyhrál titul, když vstřelil dohromady 69 branek. Z toho jich 30 dál sám Zlatan Ibrahimovič a stal se prvním fotbalistou od sezóny 1989/1990, který dokázal v jedné sezóně pokořit tuhle hranici.

Na první sezónu v novém působišti to je celkem dobrý počin. Není však ve fotbalovém světě žádnou novinkou, že Ibrahimovič je vynikající kanonýr, kterému jen občas chybí trochu disciplíny.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

VIDEO: Francouzský mladík Coeff vstřelil nádhernou branku patičkou za hlavou a načal kanonádu do sítě USA

VIDEO: TOP góly minulého týdne, zvolte tu nejlepší fotbalovou trefu!

VIDEO: Ocenění v Lize mistrů, nejlepší gól, zápas, zákrok, manažer a další

Foto: Jak by mohla vypadat soupiska Monaka podle prestižního deníku L’equipe?

Mezi fanoušky už je Zlatan Ibrahimovič mnohem oblíbenější, než při jeho příchodu z AC Milán. A pokud si vzpomínáte, jeho transfer vyvolal doslova fanouškovské šílenství. Během sezóny ale byly chvíle, kdy to PSG moc neklapalo a ani „Ibra“ na hřišti nezářil, jak by se od něj čekalo.

To vše je zapomenuto, protože titul zůstal v Paříží a příští rok chce bohatý klub zaútočit také v Lize mistrů. Určitě bude přes léto opět posilovat, ale musí se mít na pozoru. Na domácí scéně se mu totiž představí nový ambiciózní nepřítel – AS Monako.

 VIDEO: Zlatan Ibrahimovič a všech jeho 30 branek

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru