eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Konec fair play v Peru? Útočník skóroval za záda gólmana, který zkolaboval


Autor:   ·   21/02/2013 v 10:54   ·  

Please enter banners and links.

Veliká nesportovní situace se odehrála v peruánské fotbalové lize mezi celky Cesare Valleja a Unio Comercio. Jeden z domácích hráčů se při vstřelení třetího gólu nezachoval ani zdaleka v rámci fair play a rozhodčí mu jeho počínání uznali.

Hostující gólman Juan Florex za stavu 1:2 pro domácí chytil balón, chvíli ho držel před rozehrávkou a následně se zničehonic skácel k zemi a balón zůstal ležet vedle něj. Ihned k němu běžel jeho obránce, ale u balónu byl o něco dříve útočník domácích Pier Alva a zasunul ho do prázdné branky.

Následně rozhazoval rukama, jako že neví, co se stalo, ale pro tuto situaci už se stal jasným rebelem a neoblíbeným hráčem u fanoušků. Gólman Florex totiž zkolaboval pravděpodobně kvůli vysokému vedru a útočník Alva se nezachoval ani trochu v rámci fair play, na jeho stav se vůbec neohlížel.

Pier Alva tímto gólem potvrdil vítězství svého celku v poměru 3:1 a rozhodčí jeho trefu bez jakýchkoliv okolků uznal. Fanoušci pochopitelně útočníka domácího týmu vypískali a peruánská liga tak zažila jasný příklad toho, že fair play rozhodně není v dnešním fotbale samozřejmostí.

VIDEO:

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru