eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Joao Teixeira dal parádní gól z přímáku za juniorku Liverpoolu

Joao Teixeira vstřelil krásný gól z přímého kopu za juniorku Liverpoolu.
Autor:   ·   05/09/2013 v 10:05   ·  

Please enter banners and links.

Říkají mu „nový Deco“ a Liverpool  doufá, že se vyhraje ve velkého hráče. Joao Teixeira zachránil alespoň bod juniorce Reds parádním přímým kopem proti Leicesteru.

Do Liverpoolu přišel v únoru 2012 ze Sportingu Lisabon za částku, kterou by na české ligové scéně nezaplatil nikdo ani za největší hvězdu ligy. João Carlos Vilaça Teixeira patří k talentovaným portugalským fotbalistům, ale do kádru A-týmu se ještě prosadit nedokázal.

Související články:

Video: Dechberoucí Ronaldinho. V jednom utkání senzačně proměnil dva přímé kopy

VIDEO: Španělé se připravují na Finy, Pedro vstřelil na tréninku spektakulární gól

Zatím tak válí pouze za juniorku Reds, kde patří k důležitým článkům záložník řady. Jeho dobrá kopací technika, přehled na hřišti a režisérské schopnosti tak dávají fanouškům klubu z Anfield Road důvod, aby Joao Teixeirovi přezdívali „nový Deco“.

Své umění v přímých kopech předvedl celkem nedávno proti juniorce Leicesteru. Nachytal totiž domácího gólmana a míč mu zakroutil na přední tyč. Liverpool si tak odvezl alespoň bod za remízu 1:1

 VIDEO: Joao Teixeira a jeho povedený přímák proti Leicesteru

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru