eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Jairo Samperio ze Sevilly předvedl nejhezčí akci v zápasech Evropské ligy, podívejte se na jeho sólo

Jairo Sampeiro
Autor:   ·   05/10/2013 v 12:21   ·  

Please enter banners and links.

Sevilla má po dvou odehraných kolech v Evropské lize plný počet šesti bodů a Liberec se tak má na co těšit. Ve čtvrtečním zápase proti Freiburgu předvedl nejhezčí akci celého druhého kola domácí Jairo Samperio.

Kdyby se soutěžilo o nejhezčí sólovou akci letošního ročníku Evropské ligy, Jairo Samperio by rozhodně byl ve finálovém kole. Sevilla porazila doma Freiburg 2:0 a Samperio připravil druhý gól domácích pro Carlose Baccu.

Domácí šli do vedení v 63. minutě, když proměnil penaltu Diego Perotti. Freiburg však odolával statečně a dlouhou dobu sahal po vyrovnání. O šanci přišel až v samém závěru zápasu právě po gólu Baccy.

Související články:

Manchester znovu nevyhrál, radost Rudým ďáblům překazil parádním gólem Taison

DALŠÍ MINELA GÓLMANA, HANDANOVIČ Z MARIBORU DAROVAL POWELLOVI LACINÝ GÓL

V 90. minutě vybojoval Samperio balón na vlastní polovině, rychlou a efektivní kličkou zmátl hned tři hráče Freiburgu a díky zrychlení se dostal za celou obranu německého celku. V klíčovém momentu si sice balón trochu ukopl, ale periferně na druhé straně viděl nabíhajícího Baccu a parádně mu balón prostrčil.

Samperio si tak vysloužil obrovské ovace diváků a i uznání soupeře. Jeho sólová akce zakončená přesným pasem byla nejlepším momentem všech čtvrtečních zápasů Evropské ligy.

VIDEO: Jairo Samperio předvedl úchvatné sólo


Jairo Golazo by triana1952

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru