eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Pirlo penalta
Autor:   ·   01/08/2013 v 9:59   ·

Please enter banners and links.

Everton se před začátkem nového ročníku Premier League ukázal ve výborném světle. Na přátelském turnaji v San Franciscu dokázal porazit Juventus 2:1 po penaltách. Jeden z pokutových kopů neproměnil ani bezchybný Andrea Pirlo, který ukázal, že nikdo při této dovednosti není dokonalý.

Neproměněnou penaltu z kopačky Pirla nepamatujete. Všechny své pokutové kopy proměňuje s velikým přehledem a jistotou. Penalta proti Evertonu mu však nevyšla a také díky ní Juventus nakonec na na penalty s Evertonem prohrál, konkrétně 5:6 na penalty.

Zápas se hrál v rámci přátelského turnaje Guiness Cupu a italský mistr v něm prohrával 0:1 díky gólu Kevina Mirallase z 61. minuty. Za Starou dámu srovnával v 80. minutě Kwadwo Asamoah po skvělé přihrávce Mirka Vučiniče.