eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Gary Mackay-Steven z Dundee United předvedl parádní kličku, která obletěla fotbalový svět


Autor:   ·   22/01/2013 v 10:21   ·  

Please enter banners and links.

Také ve skotské nejvyšší fotbalové soutěži se čas od času dočkáme velmi atraktivních zápasů. Jeden takový předvedly o víkendu v rámci 22. kola skotské Premier League celky Kilmarnocku a Dundee United.

V utkání zvítězili hosté z Dundee United 3:2 a v tabulce se tak dostali před svého soupeře na sedmou pozici se ziskem 29 bodů, Kilmarnock má nyní o bod méně. V zápase padlo pět povedených gólů, ale nejkrásnější fotbalový moment paradoxně nepředcházel gólu.

Záložník hostujícího týmu Gary Mackay-Steven předvedl nevídanou kličku, díky které si vysloužil parádní aplaus na stadionu soupeře. Ten přijímal přihrávku hlavou od jednoho ze spoluhráčů a při zpracování ji zpracoval přímo na kopačku s tím rozdílem, že balón se nedotkl trávy.

Ihned poté si Mackay-Steven balón elegantně přehodil přes sebe a hlavičkou se dostal přes protihráče, z celé akce nakonec nic nebylo, ale rozhodně se jednalo o velmi netradiční a skvělou kličku. Klobouk dolů.

PARÁDNÍ KLIČKA GARYHO MACKAYE-STEVENA:

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru