Ribery Guardiola
Autor:   ·   31/08/2013 v 10:54   ·

Please enter banners and links.

Včerejší finále evropského poháru v pražském Edenu nabídlo parádní podívanou! Bayern Mnichov nakonec udolal Chelsea na penalty a jedním z hlavních strůjců finále byl znovu Franck Ribéry. Emotivní oslava jeho prvního gólu stojí za shlédnutí.

Zápas rozhodně stál za to. Chelsea se dostala do vedení díky nádhernému brejku a přesnému zakončení Fernanda Torrese, ale poté Bayern převzal otěže zápasu.

Vyrovnat se mu však podařilo až na začátku druhého poločasu, vše na sebe vzal kdo jiný než Franck Ribéry a nádhernou střelou srovnal na 1:1. Svůj gól běžel ihned oslavit s trenérem Pep Guardiolou a ukázal, že spolu mají skvělý vztah. Jejich emotivní oslava vyrovnávacího gólu obletěla celý svět a vztahy v Bayernu rozhodně nebudou slabou stránkou.