eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Downing se poprvé trefil v dresu Liverpoolu a Reds deklasovali Fulham


Autor:   ·   23/12/2012 v 16:06   ·  

Please enter banners and links.

V anglické Premier League se do skvělé formy dostává Liverpool, který se po sobotním vítězství 4:0 nad Fulhamem posunul v tabulce už na osmé místo se ztrátou pouze pěti bodů na třetí Arsenal. Svůj první gól i asistenci si v dresu Reds připsal záložník Stewart Downing.

Downing hrál společně se Suárezem v utkání proti Fulhamu hlavní roli a byl nejlepším mužem na hřišti. Kromě něj se do sítě Fulhamu prosadili ještě Martin Škrtel, Steven Gerrard a právě Luis Suárez, který mimo jiné vstřelil už jedenáctý gól v letošní sezóně Premier League.

Downingova chvilka přišla v 52. minutě utkání. Anglický záložník se uvolnil na pravé straně hřiště a povedenou ranou k tyči překvapil gólmana Schwarzera. Zároveň se jednalo o první trefu Downinga v dresu Reds a v utkání přidal také svou první asistenci.

Downing přitom přestoupil do Liverpoolu už v létě roku 2011 a zatím zůstával vysoce za očekáváním. Po zápase ho pochválil také trenér Liverpoolu Brendan Rodgers. „Dnes byl Stewart přímo geniální v každém aspektu hry a já doufám, že jeho výkony budou mít nyní vzestupnou tendenci,“ chválil Rodgers svého svěřence bezprostředně po utkání.

Na druhé straně nebyl s výkonem svých svěřenců spokojen manažer Martin Jol, ale jako hlavní důvod vysoké porážky uvedl vysokou marodku. „Před zápasem jsme měli značné problémy se sestavou a hlavně v záložní řadě jsme museli učinit několik změn. Nakonec nám to uškodilo mnohem více, než sem si původně myslel, Liverpool vyhrál naprosto zaslouženě,“ uznal Jol.

GÓL STEWARTA DOWNINGA:

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru