VIDEO: Cavaniho přestup do Chelsea ještě není hotový, José Mourinho má alternativu jménem Robert Lewandowski

Robert Lewandowski
Autor:   ·   28/06/2013 v 10:55   ·  

Please enter banners and links.

Chelsea podle všech dostupných informací stále nedotáhla do konce přestup Edinsona Cavaniho a čeká se na to, až útočník dorazí z Konfederačního poháru. Manažer José Mourinho už však hledá alternativy v případě neúspěchu, jednou z nich je Robert Lewandowski.

Do boje o útočníka Dortmundu už se tak zapojil třetí celek z Premier League, kromě Chelsea to jsou také Manchester City a Manchester United. Je tak dost možné, že jeden z nich vyfoukne polského útočníka Bayernu Mnichov, který na něj měl políčeno jako první.

Proč ještě není dotažený přestup Cavaniho? Za prvé je hráč stále v Brazílii na Konfederačním poháru a za druhé je tu stále jeho touha přestoupit do Realu Madrid, čímž by si uruguayský útočník splnil sen. Právě tento faktor by mohl být v konečném rozhodnutí klíčový.

VIDEO: Edinson Cavani v akci

Související články:

Cavani září také v reprezentaci, nádhernou trefou zařídil Uruguayi tři body proti Venezuele

TOP jihoamerické hvězdy, které se mohou v budoucnu objevit v anglické Premier League – 2. část

Chelsea by však byla ochotna prodat do Realu Fernanda Torrese, jen aby mohla získat Cavaniho na svou stranu. Pokud by to nevyšlo, zaměří se José Mourinho se svým týmem právě na Roberta Lewandowskiho!

Robert Lewandowski už vyjádřil přání, že v Bayernu by se mu líbilo, ale Dortmund už nadále nechce posilovat svého hlavního konkurenta, kam už přestoupil z Borussie Mario Gotze. Chelsea je ochotna nabídnout Lewandowskimu plat až 170 000 liber týdně, o tom se mu mohlo v Dortmundu pouze zdát.

Vše je pochopitelně pouze ve fázi spekulací, protože více celků má zájem o Lewandowskiho, o Cavaniho také a je možné, že výše zmiňovaní ostrouhají. Jak to nakonec dopadne, na to si musíme počkat v následujících týdnech.

VIDEO: Robert Lewandowski v akci

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru