eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Carlos Tévez mával z okna svým novým dresem s číslem 10 a fanoušci byli u vytržení

Tevez Juventus
Autor:   ·   27/06/2013 v 11:45   ·  

Please enter banners and links.

Už pouze lékařská prohlídka zbývá k tomu, aby byl dokončen přestup Téveze z Manchesteru City do Juventusu. Carlos Tévez v klubu zdědil číslo 10 po Alessandru Del Piereovi a pokud se mu chce vyrovnat, bude muset předvádět v dresu Staré dámy ty nejlepší výkony.

Juventus koupil Téveze z Manchesteru City za 12 milionů eur a argentinský útočník podepsal v italském velkoklubu smlouvu na tři roky. Tévez se mimo jiné stal nejlepším fotbalistou Jižní Ameriky v letech 2003, 2004 a 2005 a je stále velikým příslibem.

Související články:

Další parádní gól na MS dvacetiletých, tentokrát v podání Uruguayce

Španělští fotbalisté mají před semifinále s Itálií průser, část z nich řádila opilá na hotelovém pokoji v Recife

V Juventusu si od služeb argentinského buldoka slibují hodně a zejména střílení gólů. Právě kvůli této činnosti ho angažovali a Carlos Tévez se bude snažit naplnit jejich očekávání.

Při jeho představování se před sídlem Juventusu sešly stovky fanoušků, kteří chtěli svou novou posilu vidět naživo. Carlos Tévez se jim odvděčil a z balkónu před fanoušky začal mávat svým novým černobílým dresem s číslem 10. Fanoušci byli u vytržení a už se nemohou dočkat, až uvidí argentinského reprezentanta na trávníku.

VIDEO: Carlos Tévez předvádí svůj dres s číslem 10

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru