eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

VIDEO: Busquets ukázal brilantní techniku, tohle že je defenzivní záložník?


Autor:   ·   14/01/2013 v 15:28   ·  

Please enter banners and links.

Také defenzivní záložník může mít techniku hodnou slavných brazilských fotbalistů. Něco takového předvedl španělský defenzivní záložník ve službách Barcelony Sergio Busquets v nedělním ligovém utkání proti Málaze.

Busquets je pro sestavu trenéra Tita Vilanovy téměř nepostradatelným mužem a Joseph Guardiola z něj udělal jednoho z nejlepších defenzivních štítů na světě. Kromě toho Busquets ukázal, že prošel barcelonskou akademií a naučil se v ní mnohem více, než pouze plnit poctivě defenzivní úkoly a přesně rozehrávat.

Běžela 55. minuta ligového duelu mezi Málagou a Barcelonou a za stavu 2:0 pro Barcelonu si Sergio Busquets dovolil na polovině hřiště kličku, tzv. Zidanovku s tím, že obešel dva zmatené protihráče z Málagy. Busquets si za tento kousek okamžitě vysloužil potlesk domácího publika. Barca nakonec v utkání zvítězila 3:1 a potvrdila, že v letošní ligové sezóně je neporazitelná.

PARÁDNÍ KLIČKA SERGIA BUSQUETSE:

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru