eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Ve Španělsku se podpora fanoušků oplácí na dresech. Dokladem toho je San Sebastian


Autor:   ·   21/12/2012 v 15:55   ·  

Please enter banners and links.

Několik španělských klubů se potýká s finančními problémy, místo pro hlavního sponzora na dresech u některých klubů zeje prázdnotou. Real Sociedad se s tímto volným prostorem vypořádal zajímavým způsobem a zapojil své příznivce.

Real Sociedad San Sebastian v letošním ročníku La Ligy hraje bez hlavního sponzora na dresu. Místo na hrudi hráčů se klub rozhodl vyhradit pro fanoušky a dokázat jim, jak si cení jejich oddanosti.

Každý z hráčů bude na svém dresu nosit některé z jmen 25 tisíc fanoušků klubu. Tuto iniciativu klub nazval „Nosíme vás na dresech“.

Jména fanoušků byla vybírána náhodně. Prvních 22 fanoušků se objevilo na dresech při představení televizním kamerám a dalších 22 poté při čtvrtečním domácím utkání se Sevillou. Tento zápas San Sebastian vyhrál 2:1 a posunul se na skvělé 7. místo tabulky Primera División.

Real Sociedad – Sevilla 2:1 (18. Vela, 69. Bella – 49. Medel)

Klub na této akci může i chytrým způsobem vydělat. Sice nedostane takový finanční obnos jako od sponzora, který by byl na dresu, ale může tím podpořit prodej klubového členství.

I soupeř San Sebastianu Sevilla už své fanoušky zapojila na svém dresu. Udělala akci, kdy si příznivci mohli zaplatit (cena byla necelých 25 eur) za to, že jejich obrázek bude částí čísla hráčů.

Obrázky fanoušků Sevilly tvořící číslo na dresu

 

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru