Varane má namířeno do Anglie, Real by měl dostat 70 milionů


Autor:   ·   07/06/2021 v 15:38   ·  

Please enter banners and links.

Podle informací španělského deníku ABC je velmi pravděpodobné, že obránce Realu Madrid Raphaël Varane v klubu v létě nezůstane. Francouzský stoper by měl údajně odejít za 70 milionů eur do anglického Manchester United, který jde do příští sezóny s jasným cílem – vyhrát Premier League.

United by chtěli podle španělských médií přestup dotáhnout ještě před začátkem letošního Eura, na kterém je Francie favoritem a hrozilo by tak případné zvýšení už tak vysoké tržní hodnoty osmadvacetiletého obránce. Varane působí v Realu od roku 2011, kdy přišel z francouzského Lens. Během doby jeho angažmá v hlavním městě Španělska se o jeho možném odchodu spekulovalo hned několikrát.

Mezi zájemce patřily vždy přední klub z Anglie nebo z Francie. V létě 2017 byl na spadnutí jeho přestup do Paris Saint-Germain, na poslední chvíli však bylo rozhodnuto, že Varane zůstane v Realu. Tam je jedním ze služebně nejstarších hráčů a odehrál tam přes 300 soutěžních zápasů.

Raphaël Varane už má za sebou poměrně bojatou kariéru. S Realem madrid vyhrál čtyřikrát Ligu mistrů UEFA, s národním týmem zase Mistrovství světa 2018. V příští sezóně tedy možná bude moci přidat i jednu z anglických trofejí.

Další témata:

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru