V Premier League končící Agüero už informoval rodinu i přátele o svých barcelonských plánech…


Autor:   ·   22/04/2021 v 14:05   ·  

Please enter banners and links.

Renomovaný kanonýr Manchesteru City Sergio Agüero už má být připraven informovat o svých budoucích krocích, které ho mají letos v létě zavést na barcelonský Camp Nou. Na La Porteria zaznělo to, že Barca tento týden předložila dvaatřicetiletému argentinskému střelci z Etihad Stadium nabízené podmínky a někdejší ofenzivní hráč Atlétika měl zůstat ohromen.

Dohoda má být uzavřena na dva roky do 30. června 2023 a současný svěřenec manažera Josepa Guardioly už informoval své přátele a rodinu, že bude v příštím soutěžním ročníku 2021/2022 hrát právě za šestadvacetinásobného šampiona LaLigy.

„Kun“ opustí modrou stranu Manchesteru po dlouhých deseti letech služeb, ale Starý kontinent ještě kvůli rodné zemi opouštět nehodlá. I proto je nyní třetí tým Primera División velkou výzvou.

Mimo jiné se také očekává, že Agüero posílí trumfy barcelonského vedení ohledně vyjednávání o novém kontraktu s jeho dlouholetým kamarádem Lionelem Messim.

Kromě něj má Ronald Koeman na ofenzivní částce soupisky také Griezmanna, Pedriho, Fatiho, Braithwaiteho, Dembélého a Trincaoa.

Další témata:

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru