eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

V hektické skupině D se proti sobě postaví loňský finalista Juventus a Sevilla


Autor:   ·   29/09/2015 v 19:57   ·  

Please enter banners and links.

Velice zajímavě je nalosována základní skupina D Ligy mistrů. Spolu s německou Borussií a anglickým Manchesterem City je Sevilla, která cestuje na půdu Juventusu. Utkání začíná ve středu ve 20:45 hodin SEČ, přímým přenosem jej vysílá stanice RTVS1.

PREVIEW

Loňský finalista Juventus začal aktuální ročník Ligy mistrů skutečně úspěšně, když si v úvodním utkání základních skupin odvezl výhru 1:2 ze hřiště Manchesteru City. Přitom ještě v 69. minutě prohrával 1:0. Sevilla si doma hladce poradila s Borussií Monchengladbach (3:0).

Španělskému celku se přitom v lize vůbec nedaří. Po šesti odehraných kolech je až na šestnácté příčce s pouhými pěti body a pasivním skóre 5:10. Kromě jedné výhry z posledního kola pouze dvakrát remizoval a zbývající tři utkání prohrál.


Vsaďte si s Antonínem Panenkou bez rizika prohry! Jedině na Expektu.


Juventus je na tom v podstatě úplně stejně jako španělská Sevilla. Po šesti ligových zápasech je až na patnáctém místě s pěti body. Stejně jako Sevilla má na kontě pouze jedno vítězství (0:2 na půdě Janova), dvě remízy a tři porážky.

Ve středu se odehraje historicky první vzájemný zápas těchto dvou celků, které jsou aktuálně ve špatném rozpoložení. Juventus se totiž se Sevillou ještě nikdy v přímém souboji neutkal.

NÁZOR

V minulém roce tyto dva celky excelovaly, ovšem v aktuální sezoně je to všechno úplně jinak. Více však věřím domácímu Juventusu, který v úvodním kole LM ukázal zkušenost a bojovnost na půdě Manchesteru City.

TIP SPORTWIN.CZ: 1 – výhra domácích

Přibližný kurz: 1.85

(zdroj fotky: facebook.com/Juventus)

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru