eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Třetí kolo italské Serie A nabídne šlágr mezi AC Milán a Juventusem

Paul Pogba
Autor:   ·   20/09/2014 v 11:33   ·  

Please enter banners and links.

Třetí kolo italské Serie A nabídne atraktivní duel dvou týmů, které se po úvodních dvou zápasech nachází v tabulce na prvních dvou místech. Loňský mistr z Juventusu se představí na půdě AC Milán.

PREVIEW

Neuvěřitelný zápas se odehrál ve druhém kole mezi Parmou a AC Milán. V přestřelce, která se v italské lize jen tak nevidí zvítězili hosté z AC Milán 5:4 a připsali si tak druhé vítězství v řadě. V prvním kole přehrálo AC doma Lazio 3:1 a se skóre 8:5 vede po dvou kolech ligu.

V závěsu je loňský mistr z Juventusu, který nejprve zvítězil těsně 1:0 na půdě Chieva a ve druhém kole doma porazil Udinese 2:0. Juventus tak zatím v lize nedostal gól, ale proti ofenzivní lavině AC Milán to bude jiná káva.

Hosté se navíc skvěle naladili také v týdnu, v generálce na šlágr proti AC Milán v rámci zápasu Ligy mistrů doma přehráli švédské Malmo 2:0, znovu tedy bez inkasované branky.

V loňské sezóně měl Juventus jednoznačně navrch a také v zápasech proti AC ukázal, že byl v Itálii nejlepší. Doma porazil svého soupeře 3:2 a na půdě AC Milán zvítězila Stará dáma 2:0. Atraktivní utkání mezi dvěma elitními italskými kluby začíná v sobotu ve 20:45.

NÁZOR

Oba celky jsou hodně ofenzivně naladěné a nejvíce to potvrdil AC Milán v posledním kole na půdě Parmy. Juventus ve šlágrech a góly dává pravidelně a jede si na půdu silného soupeře pro tři body. Varianta, že oba týmy dají gól je v tomto případě hodně pravděpodobná.

Druhé kolo Serie A

AC Milán – Juventus (sobota 20:45)

TIP SPORTWIN.CZ: Oba týmy dají gól

Přibližný kurz: 1.85

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru