Sparta se pokusí rozloučit s Evropskou ligou důstojně, čeká ji odveta po fiasku v Rusku


Autor:   ·   23/02/2017 v 6:34   ·  

Please enter banners and links.

Český fotbal si neužívá podobných ovací na evropské scéně, jako loni, kde se Sparta dokázala v rámci Evropské ligy probojovat až do čtvrtfinále. Letos se ale bohužel dá očekávat, že Sparta skončí hned prvním vyřazovacím kole. Proti svému soupeři Rostovu, který skončil v Lize mistrů ve skupině D, kde narazil na těžké soupeře Bayern Mnichov a Atlétiko Madrid.

Dalo se očekávat, že v Rostově, kde je minus deset stupňů celsia, a padl zde dokonce i slavný Bayern, to nebude mít Sparta lehké. A neměla. Konaté po půl hodině hry vyfasoval druhou žlutou, pakoval se do sprch a Pražané už za stavu 0:1 dohrávali v deseti. Poté dostali další tři branky a bylo vymalováno.

A Sparta má další nelehkou pozici. Mraky zraněných. Rosický se měl s velkou pompézností vrátit na scénu, jeho hrací povinnosti se ale opět odkládá. Frýdek laboruje s kolenem, kotník trápí Zahustela. Zraněn je i Václav Kadlec a Lukáš Mareček. K dispozici nebude ani Bořek Dočkal, který je na testech v Číně a zmiňovaný vykartovaný Konaté. Na straně Rostova nebude mít trenér Daniliants k mání jen Dzhanaev.

Tip redakce: 

Rostov je velmi dobrým celkem, ne nadarmo je úřadujícím mistrem Ruska. Nemá žádné zraněné, hráči jsou odpočatí, protože v Rusku stále vládne zimní pauza. Po výhře 4:0 by mohl klub z města nad řekou Donem trochu zvolnit tempo, ovšem Sparta je bez svého dirigenta Bořka Dočkala a to se bude hrát zle. Sparta nevyhraje.

Sparta Praha – FK Rostov, 21:05, 23.2.2017, GENERALI Arena

Tip redakce: 02

Přibližný kurz: 1,8

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru