eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Sparta hostí německou mašinu z Gelsenkirchenu. Oberou Pražané znovu Schalke alespoň o jeden bod?


Autor:   ·   04/11/2015 v 19:16   ·  

Please enter banners and links.

Po Lize mistrů tradičně přichází na řadu Evropská liga, tedy soutěž, která mnohem více zajímá české příznivce kopané, protože se ke slovu dostane trojice českých klubů a to Liberec, Plzeň a Sparta.

Právě posledně jmenovaný nás v tomto souhrnu nejvíce zajímá. Na svém téměř dvaceti tisícovém stánku na Letné totiž přivítá Horníky z Gelsenkirchenu Schalke 04.

Očekávají se tedy plné tribuny a hlavně minimálně stejně kvalitní výkon, jaký Pražané předvedli ve Veltins Aréně, kde dokázali dokonce obrátit nepříznivý stav ve svůj prospěch, konečně zúčtování měl ale na starost Sané a z Německa si tak Sparta odvezla cenný bod, díky kterému sídlí ve skupině K na druhém místě, jen dva body právě za Schalke.

Sparta vstoupí do zápasu jako mírný favorit, po víkendu ale nemá čistou hlavu, protože prohrála 1:2 s rivalem v boji o titul Plzní. Ani Schalke nedokázalo naplno bodovat, když doma jen remizovalo s nováčkem Bundesligy Ingolstadtem, což znamená, že výběr kouče Breitenreitera již čtvrtý zápas nedokázal fanoušky potěšit třemi body.

Názor Sportwin.cz:

Schalke vyhrálo proti Spartě první poločas prvního zápasu, následně ale hodně nezvládlo vstup do půle druhé. Podcenění se v druhém zápase jistojistě vyhne a bude chtít napravit špatnou reputaci z posledních zápasů. Hostům se navíc vrátí hvězda týmu Klaas Jan-Huntelaar a ten by měl provést ofenzivní vítr. Sparta doma naplněná euforií z uhraného bodu venku a zároveň zdeptaná z prohraného boje s Plzní nevyhraje.

Sparta Praha – Schalke, 5.11., 21:05, Generali Aréna

Tip redakce: Neprohra hostů

Přibližný kurz: 1,7

foto: uefa.com

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru