eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Španělskou ligu uzavře Bílý balet v duelu s Getafe. Budou padat branky?


Autor:   ·   23/05/2015 v 1:05   ·  

V posledním kole španělské nejvyšší soutěže se utká Real Madrid s Getafe.

PREVIEW

Real Madrid v letošní sezóně skončí přece jen „až“ na druhém místě, protože v poslední kole si nenáviděná Barcelona zajistila titul. Proto mu už v tomto utkání už o nic nejde, a tak se aspoň může v klidu soustředit na to, jak se hezky rozloučit s fanoušky.

Poslední zápas by to mohl být pro trenéra Carla Ancelottiho, který je na pokraji odvolání, protože tým nesplnil očekávání, když po loňských triumfech v Lize mistrů a domácím pohárů nedokázal na tyto úspěchy navázat a žádnou trofej si už na své další konto nepřipsal.

Domácímu týmu budou chybět hvězdy jako Benzema, Khedira, Coentrao, Modrič nebo Ramos. Do hry by se ovšem mohl dostat velký talent, Martin Ødegaard, který by si tak připsal první soutěžní debut v áčku madridského velkoklubu.

Getafe je momentálně na čtrnácté pozici a je tak tedy v klidu zachráněno. Poslední zápasy ovšem nenasvědčovaly tomu, že by si účast v nejvyšší soutěži zasloužilo, jelikož už sedm utkání nevyhrálo. Za tuto dobu si připsalo pouhé body a vstřelilo pouhé, tři góly.

Real má s Getafe v poslední době dobrou bilanci. Vyhrál čtyři utkání v řadě a vstřelil v nich dohromady 14 branek, což znamená dobrou reklamu na sobotní utkání.

NÁZOR

Real Madrid nesplnil očekávání vedení a fanoušků, když si v letošní sezóně nepřipsal žádnou velkou trofej. V posledním kole si tak bude chtít fanoušky získat na svou stranu a navnadit je na další sezónu. A já věřím, že se mají na co těšit!

TIP SPORTWIN.CZ: Real Madrid – počet gólů +3.5

Přibližný kurz: 1.90

(zdroj fotky: facebook.com/RealMadrid)

 

Diskuse k článku

Reklama

» Facebook

Reklama

» Video týdne

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru