Soutěž s GURUFANS! Pobavte se s Adidas na fotbalovém turnaji Team Five Challenge! Vítězové si zahrají se Zidanem

Team Five Challenge
Autor:   ·   29/05/2013 v 10:15   ·  

Please enter banners and links.

Máte rádi malou kopanou? Tak si tuhle událost rozhodně nesmíte nechat ujít. V neděli 2.6. se totiž v Praze úplně poprvé odehraje národní finálová část adidas Team Five Challenge a vítězové si budou moci zahrát se Zinedinem Zidanem! A vy s GURUFANS můžete soutěžit o ceny z nové edice Team Five od firmy Adidas.

Vůbec poprvé v historii se Česká republika účastní mezinárodního turnaje v malé kopané Team Five Challenge, kterou pořádá ADIDAS u příležitosti uvedení nové pánské vůně Team Five.

Vítězové národního kola, které se odehraje již tuto neděli, dostanou možnost si zahrát finále ve sportovním centru Z5 společně s fotbalovou hvězdou Zinedinem Zidanem v jeho domovském regionu Provence ve Francii.

Tomu se říká pořádná motivace a takovou bitvu by si žádný fotbalový fanoušek neměl nechat ujít! Jestli chcete znát absolutního národního vítěze, tak byste na turnaj Team Five Challenge v neděli 2. června měli dorazit. Kam? To je právě naše soutěžní otázka, kterou najdete níže.

Přijďte fandit svému týmu a pořádně se pobavit. Kromě atraktivní fotbalové podívané na Vás totiž čeká i spousta soutěží o adidas dárky, vystoupení nejlepších českých roztleskávaček a celým dnem vás bude provázet moderátor Libor Bouček. Své vystoupení si pro Vás připravila také kapela Toxique.

SOUTĚŽ S GURUFANS: POBAVTE SE S ADIDAS NA FOTBALOVÉM TURNAJI TEAM FIVE CHALLENGE! VÍTĚZOVÉ SI ZAHRAJÍ SE ZIDANEM!

Ve finálové části turnaje Team Five Challenge se střetnou tři nejlepší týmy z České republiky a tři týmy ze Slovenska. Hraje se podle pravidel malé kopané, takže k vidění bude hodně rychlá, atraktivní hra plná zvratů bez zbytečného zdržování. Právě díky tomuto „fotbalu ve volném stylu“ přichází malé kopané na chuť čím dál více fotbalistů.

Celý program začíná prvním zápasem v 10.45 a končí koncertem Toxique. Finálový zápas je na programu v 18.00. Vstup je zdarma.

Více informací najdete ZDE.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

KDE SE BUDE KONAT NÁRODNÍ FINÁLE FOTBALOVÉ SOUTĚŽE ADIDAS TEAM FIVE CHALLENGE?

ODPOVĚDI ZASÍLEJTE NA MAIL A DO PŘEDMĚTU UVEĎTE „ADIDAS“: JAKUB@GURUFANS.COM

NÁPOVĚDU NAJDETE ZDE.

VIDEO: Nenechte si ujít Adidas Team Five Challenge!

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru