PSG chystá nabídku na Maria Balotelliho


Autor:   ·   18/11/2012 v 10:49   ·  

Please enter banners and links.

Další evropský velkoklub chce pokoušet své štěstí. Paris Saint-Germain se totiž chystá dát nabídku za italského útočníka Maria Balotelliho, který již v týmu Manchesteru City nefigiruju v plánech Roberta Manciniho a vypadá to, že brzy odejde.

Na Etihad Stadium už došla trpělivost a rozhodnutí padlo – Mario Balotelli si může hledat jiný klub a uvolní místo jinému forvardovi. Dvadvacetiletý útočník už se na hřiště nedostal od remízy 0:0 s West Hamem na začátku listopadu.

Většina odborníků sice spekulovala, že Balotelli zamíří zpět do Itálie a do některého z milánských klubů, ale nyní je na obzoru nový zájemce. Francouzské PSG se totiž chystá Citizens nabídnout pořádný balík za talentovaného forvarda. Prý se mělo o částku převyšující Balotelliho přestup z Interu do Manchesteru. Tehdy anglický tým zaplatil 22 miliónů liber.

Mancinimu by tato nabídka určitě přišla vhod. Sice si italský stratég byl jisté, že svého svěřence dokáže zkrotit a udělat z něj opravdu profesionálního fotbalistu, ale v tomhle úkolu rozhodně selhal a nechal se také slyšet, že by v zimě chtěl do týmu přivést ještě jednoho útočníka.

Podle trenéra Paris Saint-Germain Carla Ancelottiho by totiž Balotelli mohl být tím pravým spoluhráčem pro Zlatana Ibrahimoviče. Společně by měli vytvořit nejsilnější útok na světě, alespon tak si to představuje italský kouč.

 

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru