eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Poslední naděje. Liverpool se pokusí vrátit do boje o titul, hostí první Chelsea


Autor:   ·   30/01/2017 v 11:05   ·  

Liverpoolu se vyplatila  důvěra v trenéra Jürgenna Kloppa. Reds jsou totiž znovu mezi elitou a díky čtvrté ligové příčce hrají po dvou letech konečně o účast v milionářské Lize mistrů.

Daří se totiž převážně a hlavně ofenzivě. Ta je dokonce třetí nejlepší v Evropě, pokud bereme v potaz jen TOP ligy. Jednapadesát vstřelených branek, to je opravdu solidní počin. Obraně se ale již tak nedaří a se sedmadvaceti inkasovanými brankami patří mezi ligový průměr.

Podobný návrat mezi elitu zažívá i Chelsea, která díky loňskému devátému místu v Premier League letos hraje jen a pouze domácí soutěže. Náhrada Contem se jeví také jako povedená, jelikož italský kouč zatím vede Chelsea ke skvělým výsledkům, odměněných prvním místem v tabulce.

Jestliže se může Liverpool chlubit jednou z nejlepších ofenziv v Evropě, tak Chelsea zase vládne na poli defenzivním. Obrana londýnského celku totiž pustila pouhých patnáct branek během dvaadvaceti ligových kol.

Chelsea má dáno letos shůry. Pokud se totiž podíváme na marodku, vůbec nikdo v ní není. To Liverpool takové štěstí nemá. Danny Ings laboruje s poraněným kolenem, marod je také Marko Grujič a Sadio Mané reprezentoval Senegal na africkém šampionátu. A jelikož Senegal vypadl, pravděpodobně bude Mané k dispozici. I u Grujiče se objevuje možnost uzdravení se.

Názor redakce: 

Mezi oběma celky je sice rozdíl jen tří pozic, ale rozdíl je opravdu markantní. První Chelsea má náskok na druhý Arsenal již sedmibodový, přičemž Liverpool na Chelsea ztrácí propastných deset bodů. Pokud se tedy nějakým způsobem chce ještě zapojit do boje o titul, musí proti Chelsea zamakat.. Navíc se má vrátit Sadio Mané, rozhodující hráč Liverpoolu. Domácí v tomto zápase neprohrají.

Liverpool – Chelsea. 31.1.2017, 21:00, Anfield Road

Tip redakce: 10

Přibližný kurz:1,42

Diskuse k článku

Reklama

» Facebook

Reklama

» Video týdne

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru