eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Portugalci chtějí na ME do 21 let zvítězit i podruhé, proti budou Italové!


Autor:   ·   21/06/2015 v 5:35   ·  

Please enter banners and links.

Zajímavý zápas čeká na diváky letošního ME do 21 let dnes večer, Portugalsko totiž vyzve Itálii. Jak utkání dopadne?

PREVIEW

Dnes od 20:45 se ve výborné atmosféře na stadionu v Uherském Hradišti představí opět Portugalsko, které vyzve silnou Itálii. Sázkové kanceláře mírně favorizují prvně jmenovaný celek a já se k jejich názoru rozhodně přikláním!

Po skvělé kvalifikaci příliš mnoho lidí Portugalcům nevěřilo a v úvodním duelu s Anglií spíše věřili soupeři. Jenže Kane a spol. se prosadit nedokázali a Portugalsko zvítězilo 1:0 zásluhou Joãa Mária, který se trefil krátce po přestávce.

Italové na konci kvalifikace párkrát klopýtli a v baráži se Slovenskem taktéž měli jisté komplikace. Nakonec se ale mezi nejlepší osmičku probojovali! Dobře byl rozehraný i zápas proti Švédům v Olomouci, jenže soupeř v deseti lidech nakonec dokázal stav zápasu otočit na 1:2 díky Guidettimu a Thelinovi.

Švédové jsou zatím ve skupině B na prvním místě, druhé místo patří Portugalcům. Pokud mančaft z Pyrenejského poloostrova dokáže zdolat ten z Apeninského, bude mít k postupu do semifinále hodně blízko!

NÁZOR

V zápase proti Anglii jsem Portugalcům nevěřil, když jsem ale viděl jejich hru na vlastní oči, ihned měním názor! Tenhle tým má na letošním EURU minimálně na finále, a podle mě si dokáže poradit i s Itálií. Ta navíc bude hrát po obrovským tlakem, protože překvapivě nezvládla úvodní duel se Švédy.

TIP SPORTWIN.CZ: 2 – výhra Portugalska

Přibližný kurz: 2.25

(zdroj fotky: facebook.com/under21)

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru