eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Norsko potřebuje v Itálii vyhrát, tlačí se na něj totiž Chorvati


Autor:   ·   12/10/2015 v 9:26   ·  

Please enter banners and links.

Norsko je sice před posledním kolem kvalifikační skupiny H na druhém místě, ovšem ze třetí pozice se na něj dotírá Chorvatsko, proto musí v Itálii vyhrát, aby si udržela přímý postup. Utkání začíná v úterý ve 20:45 hodin SEČ.

PREVIEW

Norsko bude mít v Itálii hodně obtížný úkol. Musí totiž vedoucí výběr skupiny H porazit, v opačném případě by totiž mohlo spadnout až na třetí místo, které zajišťuje pouze účast v baráži. Třetí Chorvatsko totiž hraje na Maltě a předpokládá se, že utkání vyhraje.

Norsko si přitom v kvalifikaci nevedlo vůbec špatně. Z devíti utkání šest vyhrálo, jedenkrát remizovalo a dvakrát prohrálo. Nestačilo právě na svého úterního soupeře Itálii (0:2) a Chorvatsko, od kterého obdrželo pětigólový výprask. Bezbrankovou remízu „uhrálo“ doma s Ázerbájdžánem.


Vsaďte si s Antonínem Panenkou bez rizika prohry! Jedině na Expektu.


Itálie už má jistotu přímého postupu, a pokud neprohraje s Norskem, celou kvalifikační skupinu dokonce vyhraje. Prozatím je tedy na vedoucí pozici s jednadvaceti body a v celé kvalifikaci ještě neprohrála – body ztratila pouze dvakrát s Chorvatskem (1:1) a také Bulharskem (2:2).

Jak už bylo zmíněno, Itálie v prvním vzájemném duelu této kvalifikace vyhrála poměrem 0:2. Norsko naposledy porazilo Itálii v přátelském utkání v roce 2000. Domácí zápas vyhrálo nejtěsnějším rozdílem – 1:0.

NÁZOR

Norsko bude muset do zápasu dát všechny síly, protože v případě porážky pravděpodobně půjde do baráže. Itálie bude naopak chtít udržet první příčku a bude hrát na remízu. Myslím, že tento zápas nakonec opravdu skončí remízou.

TIP SPORTWIN.CZ: 0 – remíza

Přibližný kurz: 3.60

(zdroj fotky: facebook.com)

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru