VIDEO: V Dortmundu panuje skvělá atmosféra, Lewandowski na tréninku překvapil Reuse


Autor:   ·   29/08/2012 v 11:41   ·  

Please enter banners and links.

Dva tituly po sobě, mladý tým, mladý trenér a skvělá atmosféra. Přesně takhle by se dalo popsat prostředí fotbalové Borussie Dortmund. Svěřenci kouče Kloppa za sebou mají první ligový zápas a v týmu panuje skvělá nálada. Příkladem je žertík forvarda Lewandowski, které takhle povalil na zem Marca Reuse.

Reus se do Dortmundu, kde působil již v mládeži, vrátil teprve v letním přestupovém období, ale už nyní je miláčkem publika. Tenhle německý talentovaný mladík totiž okamžitě zapadl do sestavy Borussie a v prvním zápase proti Brémám dokonale předvedl své kvality, když skóroval už po jedenácti minutách.

V týdnu však přišel žertík ze strany jeho spoluhráčů, že je potřeba Reuse zase vrátit zpátky na zem, aby nelítal hlavou v oblacích. O to se postaral polský forvard Robert Lewandowski, který celou akci na německého reprezentanta vymyslel.

Během rozcvičkového rozběhání pozadu o pár kroků zrychlil, dostal se před svého spoluhráče a udělal ze sebou hodně šikovnou stoličku. Nic netušící Marco Reus tak pro něj velmi snadnou návnadou, jelikož byl do tréninku hodně zapálený a koncentrovaný.  Nemohl si tak všimnout, že za ním vyrostlo něco, čemu by se měl rozhodně vyhnout.

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru