Kdo se stane nejlepším střelcem Bundesligy 2014/15?


Autor:   ·   31/12/2014 v 6:30   ·  

Please enter banners and links.

Alexander Meier, Arjen Robben, nebo snad Robert Lewandowski? Zatímco v jiných soutěžích je tabulka střelců dost možná už rozhodnutá, tak v Německu se o post krále uchází hned několik jmen. Kdo nakonec ovládne Bundesligu v sezoně 2014/15 podle Sportwinu? Na to se nyní pojďme společně podívat.

3 NEJVĚTŠÍ FAVORITI PODLE SPORTWIN.CZ:

Arjen Robben

Velice úspěšný ročník německé Bundesligy prožívá Arjen Robben. Třicetiletý ofenzivní hráč se už na letním mistrovství světa v Brazílii představil v dobrém světle, když třemi brankami dopomohl Holanďanům k bronzové medaili.

Momentálně má na svém kontě po 17 kolech už deset přesných zásahů a v tabulce střelců mu patří druhé místo. Obstaral tak zhruba čtvrtinu všech gólů Bayernu Mnichov! Udrží si skvělou formu i nadále a stane se králem sezony 2014/15?

Robert Lewandowski

Největším konkurentem Arjena Robbena bude podle nás jeho týmový kolega Robert Lewandowski, jenž zamířil do Bayernu v létě z Borussie Dortmund. Právě polský forvard se v loňské sezoně 2013/14 stal nejlepším střelcem Bundesligy s 20 góly!

Letos zamířil přesně do černého v sedmi případech, na svého spoluhráče tak v současné chvíli ztrácí tři trefy. Pokud se mu však ve zbytku sezony budou vyhýbat zranění, určitě do střelecké listiny ještě výrazným způsobem promluví.

Alexander Meier

Na čele je dost možná překvapivě Alexander Meier, který má na svém kontě třináct už ligových branek. Tenhle zkušený urostlý ofenzivní hráč obléká dres Frankfurtu Eintracht, jenž momentálně okupuje devátou příčku.

Určitě bude zajímavé sledovat, zda Meier bude v takovém tempu pokračovat i v druhé polovině sezony. Na Robbena má sice třígólový náskok, do konce soutěže ale zbývá ještě dost zápasů.

NÁZOR

Nevěřím tomu, že Alexander Meier z Frankfurtu se udrží na čele tabulky střelců až do samého závěru. Podle mě určitě tuhle statistiku ovládne některý z hráčů Bayernu Mnichov, jenž má průměr téměř dva a půl gólu na zápas! Otázkou zůstává, kdo to bude? Nakonec jsem se z dvojice Robben – Lewandowski rozhodl pro prvně jmenovaného, který má v současné chvíli lepší výchozí pozici.

TIP SPORTWIN.CZ: Arjen Robben – nejlepší střelec Bundesligy 2014/15

Alexander Meier – 4.50

Arjen Robben – 4.50

Robert Lewandowski – 5.00

Klaas-Jan Huntelaar – 15.00

Thomas Müller – 15.00

(zdroj fotky: facebook.com/FCBayern)

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru