Guardiola bude trénovat Bayern, tvrdí anglická i italská média


Autor:   ·   15/01/2013 v 13:03   ·  

Please enter banners and links.

S velice zajímavou novinkou přišla anglická a italská média. Podle nich je totiž španělský kouč Pep Guardiola velice blízko dohody s Bayernem Mnichov, kde by měl od příští sezóny působit. Informaci prý prozradil jeden ze sponzorů bavorského klubu.

Německý klub je již delší dobu společně s anglickými giganty Manchesterem City nebo londýnskou Chelsea spojován s Guardiolou. Ten už potvrdil, že v příští sezóně chce sedět na lavičce svého nového klubu. Ale zatím neprozradil, jakým směrem se jeho trenérská kariéra bude ubírat.

Během posledních 2 dnů však anglická i italská média přišla s informací, že kluby z Premier League si musí nechat zajít chuť, Guardiola totiž chce do Bayernu. Tuhle informaci měl vyzradit jeden z hlavních sponzorů bavorského klubu, který by se měl podílet na spolufinancování celé transakce.

Prezident Uli Hoeneß už se nechal na konci loňské sezóny slyšet, že pokud má někdo nahradit současného kouče Heynckese, pak je to právě Guardiola. Představitelé bavorského klubu se měli se španělským koučem sejít v New Yorku, kde Guardiola zatím tráví svojí „dovolenou“. Zatím však žádná z těchto informací není potvrzená.

Vedení Bayernu se pouze nechalo slyšet, že nejpozději do konce ledna oznámí jméno trenéra, který povede tým v nové sezóně. Jestli bude pokračovat Jupp Heynckes, nebo ho nahradí někdo jiný, to je zatím ve hvězdách.

 

Diskuse k článku

Reklama

Reklama

» Video týdne

Reklama

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru