eFotbal.cz premiership.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz probasket.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Do Londýna zavítá Bayern. Udělá si Arsenal ostudu jako v Mnichově?


Autor:   ·   07/03/2017 v 10:56   ·  

Arsenal je letos ještě horší, než v minulých letech. V tabulce Premier League je dokonce až pátý, když z posledních pěti zápasů tři prohrál . Už se ale může prakticky soustředit jen na domácí soutěž, protože v Lize mistrů se očekává jejich vyřazení.

Jak známo, v Mnichově inkasovala obrana Arsenalu pět branek, přičemž útok dokázal dát jen jednu. A znovu se tak opakoval duel z listopadu roku 2015, kde ve skupině LM Arsenal prohrál taktéž 1:5.

Bayern je totiž rozjetý, vždyť domácí ligu má prakticky vyhranou. Na druhé Red Bull Lipsko má náskok sedmi bodů a do konce ligy přeci jen moc nezbývá. Navíc, v lize prohrál jen jednou.

Londýnský celek tedy příliš šancí nemá. Musí vyhrát o čtyři branky, a to se mu s absencí Özila a Cazorly bude střílet těžko. Ovšem i na straně Bayernu jsou padlí, chybí Boateng, Costa a dokonce i kapitán Lahm, který byl v posledním zápase s Arsenalem vykartován.

Názor redakce: 

Tady není o čem, Arsenal není v dobrém rozpoložení a bude to vidět i na Emirates Stadium. Chybějící Özil je obrovská ztráta, rozhodně větší než chybějící Lahm na straně Bayernu. Což šlo vidět i v zápase Arsenalu proti Liverpoolu, který londýnští projeli 1:3. Bayern jasně vyhraje, navíc ve velmi krásném kurzu.

Arsenal – Bayern, 7.3.2017., 20:45, Emirates Stadium

Tip redakce: 2

Přibližný kurz: 2

Další témata:

Diskuse k článku

Reklama

» Facebook

Reklama

» Video týdne

» Odkazy

» Reklama

Zpět Nahoru